Certifikát NEMKO

SIRIUS dba o środowisko i jest posiadaczem certyfikatu NEMKO, który jest jednym z najbardziej prestiżowych europejskich instytutów technicznych aprobat.

Design luksusowych okapów SIRIUS
>
>
Design luksusowych okapów SIRIUS
Luksusowy okap Sirius wyspowy Supernova i oczyszczacz powietrza Athena we współczesnej kuchni w luksusowym domu okapy premium

O estetyczną stronę produktów i wizerunek firmy dba we współpracy z czołowymi designerami także projektant Giacomo Fava , który wyjaśnia filozofię ekskluzywnych okapów kuchennych SIRIUS: „Naszą misją jest tworzenie produktów (okapów), które przemawiają do użytkownika końcowego na emocjonalnym poziomie i funkcjonalności. Kreatywne podejście oznacza dokładną analizę materiałów, technologii i ludzkich zachowań w celu zaprojektowania okapu prostego, pięknego, łatwego w użyciu i trwałego. Produkt, w którym łatwo się zakochasz. Za każdym produktem firmy SIRIUS stoi długa praca, która zależy od współpracy pomiędzy SIRIUS a wszystkimi podmiotami zaangażowanymi w proces produkcji, którzy podzielają pasji do perfekcji w swoich specjalizacjach.

PROJEKTOWANIE & TECHNOLOGIA

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.