Certifikát NEMKO

SIRIUS dba o środowisko i jest posiadaczem certyfikatu NEMKO, który jest jednym z najbardziej prestiżowych europejskich instytutów technicznych aprobat.

Sirius World

>
Sirius World

Slide

Witamy w pierwszej klasie okapów! Firma SIRIUS, s. P. A., koncentruje się na rozwoju i produkcji wyjątkowych okapów, które wyróżniają się zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości i funkcjonalności. To nie przypadek, że firma, która powstała w 1996 roku, rozszerzyła swoją działalność na cały świat. SIRIUS był pierwszą firmą w tej branży i już w momencie swojego powstania wyprzedzał pojawiające się trendy współczesnych wnętrz kuchennych. Dlatego zainwestowała w rozwój i wprowadziła kompletne innowacje: już w 1997 roku był to aluminiowy silnik, a także okapy chowane w blacie kuchennym, okapy sufitowe i we współpracy z mistrzami ceramiki z Deruty we Włoszech, ręcznie robione okapy.

 • Ceramika to niezwykły materiał. Możemy ją spotkać w różnych branżach. Od szkół, w których pomaga kształtować wyobraźnię artystyczną, po najnowocześniejsze zastosowania technologiczne.
  Jednym z powodów, dla których ceramika jest najbardziej termostabilnym i trwałym materiałem, jest oryginalne mieszanie wody z glinką ceramiczną.
  Ceramika dała życie niezwykłym formom użytkowania. Jej możliwości sięgają daleko w przeszłość, a przyszłość w technologię kosmiczną. Ettore Sotsass to jeden z renomowanych mistrzów włoskiego wzornictwa zajmującego się ceramiką. Ceramika zawsze była w świecie sztuki (Piet Mondrian, AiWeiWei…) Odwaga eksperymentowania z nowymi materiałami w dziedzinie przemysłu zawsze nas pcha naprzód Z pomocą projektantów przemysłowych, rzemieślników, inżynierów i projektantów technicznych udaje nam się przesuwać granicę między sztuką / rzemiosłem a przemysłem. Efektem są wyciągi, które przez wiele lat zachowały swoją wyjątkowość.

“Our mission is to imagine products that connect with the end user on an emotional and functional level. The creative approach entails a deep analysis of materials, technologies and human behaviors, with the aim to create objects that are simple, beautiful, clear, easy to use and long – lasting: objects with which you can fall in love. At the core of every single project there is a long work, that sees the tight cooperation and synergy between the company and all the entities involved in the production process, to create a good product which is introduced in the market at the right moment”

Giacomo Fava

 • Przetwarzanie: Powierzchnia okapów Sirius jest przetwarzana do najdrobniejszych szczegółów. Na całej powierzchni układane są płyty ze stali nierdzewnej. Ich wykończenie wyróżnia się eleganckim wtopieniem i gotowaniem w jednym kawałku. Spoiny są szczotkowane, więc nie ma ostrych krawędzi.
 • Stal nierdzewna: Pracujemy tylko z najszlachetniejszymi gatunkami stali nierdzewnej, w przypadku których słowo stal nierdzewna ma prawdziwe znaczenie i możesz zaufać naszemu intuicyjnemu zrozumieniu tego słowa. Na przykład. chirurgiczna stal nierdzewna AISI 430, spożywcza stal nierdzewna AISI 304. Aby uzyskać kreatywne rozwiązanie dla Twojej kuchni, istnieje możliwość wykonania okapów w różnych wariantach kolorystycznych zgodnie z wzornikiem RAL. Z przyjemnością dopasujemy się do Twoich pomysłów kolorystycznych.
 • Filtry: Do prawdziwej filtracji powietrza stosujemy wielowarstwowy filtr (6 warstw), którego widoczna strona jest wykonana ze stali nierdzewnej lub filtr „Labirinth” stosowany w okapach profesjonalnych.
 • Wydajność: Zastosowane turbiny powietrzne zrównoważone mają gęste użebrowanie lamelowe, które wytwarza duże podciśnienie i maksymalną możliwą wydajność m3 / h. Jest to niezbędne, aby okap nie tracił mocy ssania po podłączeniu do danej średnicy spalin. Lub podczas operacji recyrkulacji, kiedy musi filtrować opary. Nie tylko przez wielowarstwowe filtry tłuszczowe, ale także filtry węglowe o wysokiej wydajności. Odpowiednia moc silników Sirius jest ograniczona do maksimum, które można stosować w okapach w UE i jest dozwolona przez obowiązującą normę w UE od 2015 r.

 • Wlot ssący: Dobre zasysanie przez okap wpływa nie tylko na wydajność, ale także na wlot ssania do korpusu urządzenia. Sirius używa albo komór próżniowych, albo ssania szczelinowego. Wykorzystuje głównie niepodzielne filtry przeciwtłuszczowe, co zapewnia lepszą ochronę silnika i tynku na wylocie ściennym przed tłuszczem, który może przedostać się między podzielonymi filtrami.
 • Cichy: Sirius S.p.A. nie szuka kompromisów i ma pełną świadomość, że dobry wygląd nie wystarczy. Dlatego używa najwyższej jakości silników w obudowie metalowej z łożyskami, które mają długą żywotność w swoich kołpakach. Korpusy okapów wykonane są z mocnych, szlachetnych materiałów. Zapewnia to długą żywotność i cichą pracę silników.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.