Certifikát NEMKO

SIRIUS dba o środowisko i jest posiadaczem certyfikatu NEMKO, który jest jednym z najbardziej prestiżowych europejskich instytutów technicznych aprobat.

845 mm

W dziale okapy do zabudowy znajdziesz okapy przeznaczone do wbudowania w szafkę. Ten rodzaj wyciągu wybierany jest głównie wtedy, gdy strefa gotowania znajduje się przy ścianie, aw kuchni dominują szafki górne, w które można schować wbudowany okap. Możesz jednak wybrać również okap rampowy. Ten wariant jest również stosowany w kuchniach wyspowych. Wbudowane okapy mogą pracować zarówno w klasycznym trybie wyciągu, jak i na recyrkulacji.

  • S-DD16 ESSENCE

   1,5262,616

   design Giacomo Fava Materiał: połączenie szkła i stali nierdzewnej Kolor: czarny Sterowanie dotykowe Tc / timer / 4 stopnie z automatyczną regulacją mocy, w zależności od obciążenia wyciągu / sygnalizacja czyszczenia filtra przeciwtłuszczowego / automatyczne wyłączanie po 4 godzinach / reset pamięci / odsysanie szczelinowe / wyciąganie i recyrkulacja / możliwość stosowania silników zewnętrznych / silnik do cokołu / stopień intensywny Filtr przeciwtłuszczowy: warstwy anodyzowanego aluminium / stali nierdzewnej (5 + 1) (opatentowany zintegrowany spust tłuszczu) Szerokość: 845 mm Waga: 14 kg + jednostka silnikowa Silnik: wysokoturbinowa…

  Start typing and press Enter to search

  Shopping Cart

  Brak produktów w koszyku.