Certifikát NEMKO

SIRIUS dba o środowisko i jest posiadaczem certyfikatu NEMKO, który jest jednym z najbardziej prestiżowych europejskich instytutów technicznych aprobat.

845 mm

>
>
>
845 mm

W dziale Okapy blatowe znajdziecie Państwo okapy, które są przeznaczone głównie do kuchni wyspowych. Kiedy okap nie jest używany, pozostaje ukryty na wyspie. Otrzymujesz designerskie wnętrze. Można jednak również użyć okapów, aby wyposażyć strefę gotowania przy ścianie. Oferujemy szeroką gamę silników do obu wariantów wyciąganych okapów. Okapy wysuwane z blatu można wybrać z oświetleniem lub bez. Możesz wybierać spośród wielu wzorów, materiałów i kolorów. Wyciągane okapy mogą działać w trybie wyciągu lub w trybie recyrkulacji, w którym to przypadku zawierają filtry węglowe.

  • S-DD16 ESSENCE

   1,5262,616

   design Giacomo Fava Materiał: połączenie szkła i stali nierdzewnej Kolor: czarny Sterowanie dotykowe Tc / timer / 4 stopnie z automatyczną regulacją mocy, w zależności od obciążenia wyciągu / sygnalizacja czyszczenia filtra przeciwtłuszczowego / automatyczne wyłączanie po 4 godzinach / reset pamięci / odsysanie szczelinowe / wyciąganie i recyrkulacja / możliwość stosowania silników zewnętrznych / silnik do cokołu / stopień intensywny Filtr przeciwtłuszczowy: warstwy anodyzowanego aluminium / stali nierdzewnej (5 + 1) (opatentowany zintegrowany spust tłuszczu) Szerokość: 845 mm Waga: 14 kg + jednostka silnikowa Silnik: wysokoturbinowa…

  Start typing and press Enter to search

  Shopping Cart

  Brak produktów w koszyku.